Gręžimo darbai

Gręžimo darbai, grezimo darbaiGręžimo darbai yra neatsiejama ne tik mažmeninių ar stambių statybų, bet ir remonto ar namų priežiūros dalis. Itin dažnai, bandant sukurti namuose reikalinga įspūdį ar atliekant remonto bei atnaujinimo darbus, prisireikia išgręžti tam tikras skyles. Tai itin reikšminga darbų dalis, nes nuo to, ar kokybiškai išgręžtos reikalingos skylės, priklauso ir darbų rezultatai bei jų kokybė. Šiandien gręžimo darbus siūlančios įmonės siūlo ir itin modernią gręžimo techniką - deimantinį gręžimą.

Kas tai?
Tai itin kokybiški gręžimo darbai, atliekami deimantiniais grąžtais. Tai efektyviausia statybose šiandien naudojama gręžimo sistema, suteikianti galimybę išgręžti lygias skyles net ir itin kietuose paviršiuose. Deimantinio gręžimo darbams nėra naudojami perforatoriai ar kirstuvai, todėl deimantinis gręžimas užtikrina pastato saugumą, nesukeliant vibracijos, kuri įtakoja konstrukcijos įtrūkimus. Nes tai laikui bėgant gali pakenkti konstrukcijų savybėms ir pastato vidaus bei išorės apdailai.

Kur taikoma?
Deimantinio gręžimo darbai gali būti atliekami tiek akmenyje, tiek gelžbetonyje, tiek betone ar bet kokioje kitoje medžiagoje. Deimantinio gręžimo darbai itin dažnai taikomi gręžiant skyles vamzdžiams, kabeliams, bandomiesiems gręžiniams, ankeriams. Taigi tai puikus pasirinkimas atliekant ventiliacijos sistemų montavimą, kondicionavimo darbams palengvinti, tiesiant santechniką, elektrą ar kompiuterių tinklus.

Kodėl naudinga?
Statybų sferoje deimantinis gręžimas itin greitai išpopuliarėjo dėl savo universalaus taikymo ir itin paprastų metodų. Deimantiniu gręžimu gali būti išgręžiamos bet kokio diametro skylės. Tai reiškia, jog galite išgręžti būtent tokią skylę, kurios Jums reikia. Taigi, nereikia spėlioti, ar skylės diametras bus tinkamas ir vėliau kažkaip maskuoti likusius tarpus. Kadangi gręžiant deimantiniais grąžtais nesukeliama jokia vibracija, todėl taip išgaunamos skylės yra itin lygios ir tvarkingos. Taigi, dažnai deimantinis gręžimas gali būti atliekamas jau apdailos metu ir skylių nereikia slėpti ar tobulinti.

Deimantinis gręžimas yra taip pat vertinamas dėl savo aukštų technologijų. Gręžiant deimantiniais grąžtais ne tik užtikrinama itin tiksli darbų kokybė ir rezultatas, nesukeliamas triukšmas ar dulkės, tačiau taip pat ši technika yra patogiai naudojama. Kadangi deimantiniai grąžtai yra itin modernūs ir kokybiškai pagaminti, jie ilgai atlieka savo funkcijas ir gręžia tik kokybiškai bei patogiai. Kas tai? Tai itin kokybiški gręžimo darbai, atliekami deimantiniais grąžtais. Tai efektyviausia statybose šiandien naudojama gręžimo sistema, suteikianti galimybę išgręžti lygias skyles net ir itin kietuose paviršiuose. Deimantinio gręžimo darbams nėra naudojami perforatoriai ar kirstuvai, todėl deimantinis gręžimas užtikrina pastato saugumą, nesukeliant vibracijos, kuri įtakoja konstrukcijos įtrūkimus. Nes tai laikui bėgant gali pakenkti konstrukcijų savybėms ir pastato vidaus bei išorės apdailai. Kur taikoma? Deimantinio gręžimo darbai gali būti atliekami tiek akmenyje, tiek gelžbetonyje, tiek betone ar bet kokioje kitoje medžiagoje. Deimantinio gręžimo darbai itin dažnai taikomi gręžiant skyles vamzdžiams, kabeliams, bandomiesiems gręžiniams, ankeriams. Taigi tai puikus pasirinkimas atliekant ventiliacijos sistemų montavimą, kondicionavimo darbams palengvinti, tiesiant santechniką, elektrą ar kompiuterių tinklus. Kodėl naudinga? Statybų sferoje deimantinis gręžimas itin greitai išpopuliarėjo dėl savo universalaus taikymo ir itin paprastų metodų. Deimantiniu gręžimu gali būti išgręžiamos bet kokio diametro skylės. Tai reiškia, jog galite išgręžti būtent tokią skylę, kurios Jums reikia. Taigi, nereikia spėlioti, ar skylės diametras bus tinkamas ir vėliau kažkaip maskuoti likusius tarpus. Kadangi gręžiant deimantiniais grąžtais nesukeliama jokia vibracija, todėl taip išgaunamos skylės yra itin lygios ir tvarkingos. Taigi, dažnai deimantinis gręžimas gali būti atliekamas jau apdailos metu ir skylių nereikia slėpti ar tobulinti.

Deimantinis gręžimas yra taip pat vertinamas dėl savo aukštų technologijų. Gręžiant deimantiniais grąžtais ne tik užtikrinama itin tiksli darbų kokybė ir rezultatas, nesukeliamas triukšmas ar dulkės, tačiau taip pat ši technika yra patogiai naudojama. Kadangi deimantiniai grąžtai yra itin modernūs ir kokybiškai pagaminti, jie ilgai atlieka savo funkcijas ir gręžia tik kokybiškai bei patogiai.

Kontaktai:

Firmos pavadinimas UAB "Deimantinis gręžimas"
Adresas Vilniaus g. 15a 24 ,Trakai
Adresas korespondencijai Kranto 4-2 ,Trakai
Mob. telefonas +370 61585683
El.paštas d.grezimas@inbox.lt
Įmonės kodas 302046597
PVM kodas LT100004395010
Atsiskait. sąskaitos AB SEB "Vilniaus bankas"
LT36 7044 0600 0656 1403

Kainoraštis:

Siųstis

Kainoraštis